VSTOP V SPLOŠNO BOLNIŠNICO SKOZI NOV GLAVNI VHOD

Spoštovani!

Obveščamo vas, da bomo s ponedeljkom, 30. 5. 2016 odprli vrata novega glavnega vhoda v Splošno bolnišnico Izola (v nadaljevanju SBI), ki se nahaja na južnem pročelju stavbe (slika 1).

[caption id="attachment_4690" align="alignnone" width="400"]slika1 Slika 1: nov glavni vhod SBI[/caption]

Nov glavni vhod, bo odprt med 7. in 19. uro. Za prihode v bolnišnico po 19. uri je na novem glavnem vhodu nameščen domofon.

Na novem glavnem vhodu, bo ob informacijskem pultu strokovna delavka, ki bo pacientom in obiskovalcem nudila pomoč pri usmerjanju.

Dosedanji vhod ((slika 2) ob Urgentnem centru Izola), bo od ponedeljka 30. 5. 2016 dalje za paciente in obiskovalce zaprt.

[caption id="attachment_4691" align="alignnone" width="400"]slika2 Slika 2: Dosedanji vhod v SBI[/caption]

Za vse nujne primere je pristojen Urgentni center Izola, ki deluje 24 ur dnevno, 7 dni v tednu in ima svoj vhod (slika 3).

[caption id="attachment_4692" align="alignnone" width="400"]slika3 Slika 3: vhod v Urgentni center Izola[/caption]

1. Dostop do SBI in parkiranje

Dostop do novega glavnega vhoda in parkirišč je označen z usmerjevalno tablo na križišču.

• Plačilo parkirnine je možno na avtomatu ob izhodu iz glavnega vhoda oz. avli urgentnega centra Izola (do 30 min brezplačno).

Vse paciente in obiskovalce naprošamo, da upoštevajo parkirni režim na območju Splošne bolnišnice Izola ter napotke pristojne varnostne službe.

• Avtobusni vozni red do Splošne bolnišnice Izola ostaja nespremenjen.

• Pešpot je speljana od avtobusnega postajališča, preko ploščadi SBI, mimo bolnišnice po utrjeni površini do glavnega vhoda.

Zajeta slika

1. Registracija pacientov poteka v avli novega glavnega vhoda, RAZEN za:

- RTG (UZ, CT, MR); ŠČITNIČNO AMBULANTO – 1. nadstropje – ODDELEK F

- OKL; ORL; GIN – Na začetku HODNIKA A in B

OBVESTILO: Po 15. uri poteka registracija pacientov na blagajni SBI (nadzorni center)

1. Naročanje poteka po pošti, telefonu, elektronski pošti in osebno:

Osebno naročanje pacientov poteka v novem nadzornem centru SBI, RAZEN za:

- RTG (UZ, CT, MR); ŠČITNIČNO AMBULANTO – 1. nadstropje – ODDELEK F

- OKL – Na začetku HODNIKA B

OBVESTILO: Naročanje v nadzornem centru SBI poteka do 16. ure.

1. Oddaja napotnic:

- Za oddajo napotnic je nameščen nabiralnik, zraven nadzornega centra SBI kamor pacienti oddajo napotnice.

OBVESTILO: Na napotnico navedite telefonsko številko, na katero boste dobili SMS sporočilo z datumom pregleda.